NAJBLIŻSZY TERMIN DOWOZU BRONI DO KLIENTÓW:

26.05. - 29.05.2026

DOWÓZ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

OBECNIE W OFERCIE ONLINE PONAD 1600 SZTUK BRONI

 

UWAGA - NOWOŚĆ

PISTOLETY GLOCK 17, 19, 45, 49 GENERACJI 6

CENA: 3300 ZŁ

#7157 KARABIN FN FALO, MAKLEON, IZRAEL, Kal. 7,62x51

Dostępność: DOSTĘPNY
Cena: 18 000,00 zł

Cena regularna:

18000.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

#7157 Karabin maszynowy FN FALO MAKLEON kal. 7,62x51 (.308 Win).

Ten izraelski wariant FN FALO używany był w Izraelu od roku 1955 - do czasu wyparcia go przez Galila oraz M16. Początkowo kupowano je w Belgii, a następnie uruchomiono ich produkcję na miejscu - przy użyciu części dostarczanych z zakładów FN.

Oferowany tutaj egzemplarz został wyprodukowany przez IMI - właśnie z komorą zamkową produkcji FN - i prawdopodobnie z belgijskim "lowerem".

Bardzo ładny stan zachowania - karabin był niewiele używany. 

Brakuje jednego z dwóch pierścieni dystansowych obecnych wewnątrz łoża - patrz zdjęcia. Jest to częsta przypadłość tych karabinów - wystarczy pooglądać sobie zdjęcia takich karabinów w sieci.

Oznaczenia wskazują, że ta sztuka była używana przez IDF, a nie np. przez izraelską policję.

Obecnie broń jest w obu trybach - samoczynnym i samopowtarzalnym. Na życzenie klienta możemy przerobić na ogień wyłącznie samopowtarzalny. Broń będzie wtedy dostępna na zezwolenie sportowe, kolekcjonerskie, myśliwskie.

Przewód lufy w stanie idealnym.

Piękność. Polecamy.

BROŃ DOWOZIMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU - RAZ W MIESIĄCU

Dane techniczne

Kaliber .308 Winchester (7,62x51)
Kraj produkcji Izrael
Okres produkcji 1960-1969
Kategoria i podkategoria A2
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl